Ogłoszenia Parafialne

 

               

                    TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA  –  26.06.2022

1. Intencje mszalne do odczytania.

2. W Liturgii Kościoła we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, BM.

3. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 7.30 i 18.00. W tym dniu w całym Kościele Powszechnym zbierane są ofiary na Bazylikę św. Piotra w Rzymie, tak zwane „Świętopietrze”.

4. W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź św. na mszy św. rano i wieczorem. Objazd osób chorych od godz. 9.00. Prosimy o zapisanie nowych osób w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

5. W sobotę wspomnienie NMP Licheńskiej.

6. W sobotę Pierwsza Sobota Miesiąca. O godz. 17.30 Różaniec Fatimski prowadzą Koła Różańcowe – Wymiana Tajemnic Różańcowych.

Intencja na miesiąc lipiec: Modlimy się o pokój na świecie i ustanie wojny na Ukrainie.

7. Dziękujemy za składane ofiary oraz okazaną pomoc w prowadzonych pracach gospodarczych.

8. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp: Krystynę Betler modlimy się dla niej o światłość wiekuistą: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

9. W przyszłą niedzielę 03 lipca br., w kościele klasztornym Misjonarzy Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim o godz. 17.00 odbędzie się koncert organowy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie – Ojcowie Misjonarze serdecznie zapraszają.

10. Decyzją Ks. Bpa Ordynariusza Krzysztofa Wętkowskiego nasz Wikariusz Ks. Sławomir Polaszek od 01 lipca br., zostaje przeniesiony do parafii św. Jakuba Apostoła w Piotrkowie Kujawskim. Ks. Sławomir był z nami cztery lata; dziękujemy mu wszyscy za pracę duszpasterską w naszej parafii i upraszamy dla Niego potrzebnych łask oraz Bożego Błogosławieństwa na nowej placówce. Szczęść Boże!

11. Dziękujemy za dzisiejszą duszpasterską pomoc ks. Zbigniewowi Łukasikowi – Ceremoniarzowi Biskupiemu, Dyrektorowi Muzeum Diecezjalnego, Konserwtorowi Zabytków oraz Wykładowcy w Seminarium Duchownym: Historii Sztuki i Ochrony Zabytków we Włocławku. Bóg Zapłać!

12. Na czas niedzieli oraz całego tygodnia w modlitwie o pokój na świecie i na Ukrainie, parafianom i gościom życzymy: Szczęść Boże!!!