Ogłoszenia Parafialne

34 NIEDZIELA ZWYKLA   26.11.2023

1.Intencje mszalne do odczytania…

2. W liturgii Kościoła dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla  Wszechświata – Zakończenie Roku Kościelnego.

3. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła.

4. W piątek Pierwszy Piątek Miesiąca – okazja do Spowiedzi i Komunii Św. na mszy św. rano i wieczorem. Od godz. 9.00 objazd osób chorych.

5. W sobotę Pierwsza Sobota Miesiąca – o godz. 17.30 Różaniec Fatimski prowadzą Koła Żywej Róży. Intencja różańcowa to modlitwa w intencji Życia Poczętego!!!

6. Za tydzień w niedzielę 03 grudnia rozpoczynamy czas Adwentu.

7. Dziękujemy za składane ofiary oraz okazaną pomoc w prowadzonych pracach gospodarczych.

8. W przyszłą niedzielę 03 grudnia br., w Klasztorze Ojców Misjonarzy Świętej Rodziny odbędzie się wieczór chwały organizowany przez Wspólnotę Kleryków „Przyjdź Emmanuelu” o godz. 20.00; Pragniemy adwentowe oczekiwanie rozpocząć uwielbieniem Boga, by jeszcze głębiej przeżyć ten szczególny czas. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

9. Pan organista Adam Wójkowski będzie rozprowadzał opłatki w następującym porządku każdego dnia od godz. 9.00; w poniedziałek – ul. Konopnickiej, Prusa i Zawadzkiego blok 1, 2, 3, 5, 7, 15; we wtorek – ul. Sienkiewicza, Dąbrowskiej i Zawadzkiego blok 9, 10, 12, 13, 14; w środę – ul. 1 Maja i Kraszewskiego; w czwartek – ul. Konińska, Przyleśna, Łąkowa, Leśna, Kwiatowa i Biurowiec; w piątek – ul. Bagno, Krzywda, Targowiskowa, Górnicza, Wąska, Węglewska i Polna; w sobotę – ul. Wierzbowa, Topolowa, Brzozowa, Leszczynowa, Świerkowa, Akacjowa i Dębowa;

10. We wtorek 28 listopada br., Kancelaria Parafialna o godz. 17.00 będzie nieczynna ze względu na konferencję formacyjną przed adwentem dla kapłanów naszej diecezji.

11. Na czas niedzieli i całego tygodnia, parafianom i gościom życzymy: Szczęść Boże!!!